Tedarikçiler

Bellona Mobilya, Yalın Organizasyon felsefesi doğrultusunda Tedarik Zinciri üzerinde oluşturulan değeri sürekli olarak arttırmayı hedeflemektedir. Bu zincir üzerinde önemli bir paydaş grubunu oluşturan tedarikçilerimiz ile ortak hedefleri gerçekleştirmeyi, kazan kazan ilkesi ile karşılıklı faydayı maksimize etmeyi ve birlikte büyümeyi hedeflemekteyiz.

Bellona Mobilya tedarikçileri ile ürün geliştirme faaliyetlerinde birlikte çalışmakta, süreç iyileştirmede uzmanlığını paylaşmakta ve tedarikçilerinin uzmanlıklarından faydalanmakta ve ortak bilgi paylaşımı platformları oluşturmaktadır.

Tedarikçi yönetiminde iş ortağı portalı tedarikçilerle iletişimde önemli bir araç olmaktadır.


Satınalma Politikamız

Bellona Mobilya A.Ş. İşletmelerinin ihtiyaç duyduğu hammadde, yarımamül, mamul, hizmet ve sarf malzeme ürün taleplerini mevcut ya da yeni kazanılacak onaylanmış tedarikçi havuzundan, kalite standartlarına giren, uygun fiyatlarla belirlenen termin aralığında tedarikini gerçekleştirmektir.

Uzun vadeli ve bütünsel çözümlerin peşinden koşarak, yüksek performans ve kalitenin elde edilmesi ve düşük maliyet güvencesinin sağlanması için tedarikçilerimiz ile uzun vadeli karşılıklı paydaşlığa dayalı şeffaf iletişim tarzını benimseyerek nitelikli tedarikçiler ile çalışılmasını öngörür.